shitet x-box

Shitet nga: ermal 04 Nën 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhuesi: Microsoft
Modeli: Xbox 360
ne gjendje pune me nje 1 leve dhe disqe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim