Xbox 360 60gb me çip, dy doreza dhe 20 lojëra

15 000 LEK

18 000 LEK

1 800 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Doni 18 Nën 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 1 800 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
Shitet xbox 360 ne gjendje shume te mire. Shitet bashke me dy doreza me bateri te karikueshme dhe me 20 lojerat me te bukura per xbox360 si:
Gta V, Forza Horizon 2, Test Drive Unlimited 2, Pes 2016, Halo 3, Far Cry 4, Rise of the Tomb Raider, Borderlands the Presequel, Left for Dead 2, Enemy Front, Crash of the Titans, Call of Duty 4 Modern Warfare, Olympic Games, Army of Two the 40th day, Army of Two the Devil's Cartel, Assassin's Creed Rogue, Dead Space, Resident Evil Racoon City, Watch Dogs 2, Sniper Elite III, Street Fighter IV
Leaflet
Në fillim