Xbox 360 Slim 250GB

Shitet nga: Salti Dje 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Microsoft
Modeli: Xbox 360 Slim
Shitet Xbox 360 Slim 250gb ne gjendje shum te mir dhe shum i paster, ka nje lev ne gjendje te mir dhe fishat perkate dhe disa lojra si ne foto. Ka dhe te instaluara ne HDD disa lojra shtes. Cmimi 120 mij lek te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim