Shitet Xbox 360 slim me cip plus 12+ lojra

Shitet nga: Ergys 06 Nën 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

140 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Microsoft
Modeli: Xbox 360 Slim
Shes xbox 360 slim ne gjendje shume te mire me leve dhe bateri. Lojerat qe perfshihen jane Call of duty black ops 1 dhe 2, Gta 5, Assassins creed Iv Black Flag dhe Rogue, Red dead redemption, Forza Horizon 2, WWE 2016 , Fifa 2016, Need for speed most wanted 2011 , Minecraft , Far cry 4 , Blur. Contact 0688777660 ne whatsapp.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim