Shitet xbox 360 me kinekt rreth 50 lojra 17000Leke

140 EUR

195 EUR

2 070 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Genvi 04 Nën 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 2 070 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360 Slim
Shitet xbox 360 rreth 50 lojra me kinekt i cili ka lojrat e tij kinekt sports dhe kinekt adventures ka nje leve originale dhe xboxi ka lojra nga me te ndryshmet si gta5/4, crysis 2,Need for speed rivals, dirt 3, call of dity black of 2 , fifa 19 assasian creed 3/4 , call of duty ghost dhe shume lojra te tjera xbox eshte ne gjendje te perkryer me cip cmimi 17000 leke te reja
Leaflet
Në fillim