Ps 3 - xbox - tv plasma

450 EUR

Shitet nga: She 15 Jan 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 6 660 LEK / muaj

Shitet ps 3 me Dy leva originale dhe lojra 150 mije leka. Shitet Xbox 360 me tach ne hapje dhe Dy leva kompjuteri ka dhe njezet lojra originale te reja 150 mije leka. Shitet televizor I 2018 plasma 32 polsh 150 mije leka. 0692591113
Leaflet
Në fillim