Xbox 360 Slim 20 gb

Shitet nga: Elektronika Durres 19 Tet 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Microsoft
Modeli: Xbox 360 Slim
Xbox 360 Slim hdd 20 gb
2 doreza wireless
ushqyes
fishe rgb dhe nje hdmi
Disa lojra origjinale

160 mije

Shitet edhe me pjese
Xbox pa hdd 60 mije
Xbox me hdd 70 mije
Ushqyes 25 mije
Doreza 28 mije
Lojrat nga 10 mije
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim