Shitet ps3 me pult dhe lojera

15 000 LEK

Shitet nga: Ps3 15 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet ps3 super gjendje me lojera origjinale.Shitet per arsye se kam blere ps4.Shitet 15 mije leke te reja.Gjithashtu shes edhe xbox 360 per 10 mije leke te reja.
Leaflet
Në fillim