Levè me Bluetooth

15 000 LEK

Shitet nga: Fabio 03 Maj 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shes Levè qè lidhet me telefonat android dhe iphone me bluetooth
Çmimi 15.000 lekè tè vjetra .
I diskutueshèm .
Leva perdoret per t'luajtur lojra ppsspp dhe lojrat si subaway surfer,temple run etj .
Leaflet
Në fillim