Disqe origjinale per xbox 360

120 LEK

150 LEK

Shitet nga: desion 04 Gush 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
shes 6 disqe origjinale per xbox 360 : gta5,call of duty black ops 2,call of duty black ops 1,assasin creed 1,fifa 11,viking:battle for asgard. dhe ju jap nje loj falas me emrin assasin creed revelations . mund te kontaktoni ne whats up ose ne fb tim me emrin desion malaj
desion
0675159899

WhatsApp:
0675159899
Në fillim