Shitet playstation 3 slim

100 LEK

Shitet nga: Albi 14 Nën 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shitet playstation 3 Slim me cip. Shoqerohet me 2 leva te thjeshta me fishe,kabllin e ushqimit dhe fishen hdmi. Shitet bosh(pa lojra) per aryse mosperdorimi.
Leaflet
Në fillim