Pikado Dart

70 EUR

Shitet nga: Ali 02 Sht 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet pikado elektronike e sapoardhur nga Anglia e re, e pa perdorur.Mundsi loje deri 8 lojtar nje list e gjere prej 27 lojrave perfshir standardet si 501,cricket,highscore etj.Ne pako perfshihet pikadoja adapteri 6 shigjeta si dhe maja per nderim.Lokacioni Prishtine
Në fillim