Okazion sall playstation

500 000 LEK

Shitet nga: Jurgen 01 Dhj 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Model Tjeter
Shitet sall playstation tek stacioni trenit ne rrug kryesore tek kompleksi usluga
7 sete: 4 ps4 dhe 3 ps3
Shitet per srsye emigrimi
Cmimi 500.000 te reja i diskutushem.
Per me shume info kontaktoni ne
0674950901
Jurgen
Leaflet
Në fillim