Leva për kompjuter (PC)

Shitet nga: Maze 05 Nën 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 LEK   1 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shes2 leva kompjueter për lojra njëra është shum pak e përdorur thuaj si e re të dyja jan në gjendje shum të mir pune shiten për arsye mospërdorimi çmimi 1000 lek i diskutushëm vetëm për të dyja bashk
levat lidhen edhe me ps3 dhe ps4 por pa wirles lidhene veç me kabëll
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim