Clash Royale Account LVL 13

290 EUR

Shitet nga: Laert 03 Maj 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
1.Te Gjitha letrat jane te disponueshme
2. Emri mund te nderrohet

Ka me shume se 2 vjet qe e luaj lojen dhe kam harxhuar shume euro per te blere paketat promocionale per te arritur deri ne kete nivel.
Per te arritur deri ne kete nivel ne Clash Royale duhet me shume se dy vjet loje aktive dhe qindra euro te shpenzuara per te blere Gem.

Kush eshte i interesuar mund te takohemi dhe te bejme kalimin e sigurte te lojes.
Leaflet
Në fillim