Shitet aktiviteti “play station “

Shitet nga: GGGg 26 Sht 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shitet aktiviteti “play station “salla eshte e perbere nga 11 tv42 polsh.6ps 4 me 22 leva sh te mira me te gjitha lojrat perfshire edhe pes 20 dhe fifa 20 ,5ps 3me 25 leva.me cip me te gjitha lojrat.2 kondicioner 24 btu, frigorifer, kompjuter qendror.per me sh kontakt
Leaflet
Në fillim