Okazion 2 PS3 dhe 6 keva

Shitet nga: Erind 21 Mar 03:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 5 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fier
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shshiten 2 ps3 dh 6 leva originale.shiten 40000lek.per me shum tel:0695353633
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim