Smart balance wheel (howerboard)

160 000 LEK

Shitet nga: Flori 19 Sht 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shes 3 howerboard secili nga 160 mij leke. Howerboard jan te rinj me kuti dhe te gjitha aksesoret perkates (karikues dhe celes ndezje-fikje).Cmimi i diskutueshem.Flm
Leaflet
Në fillim