Tablet acer iconia 4 core procerore

25 000 LEK

Shitet nga: landi 09 Jan 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhimet
Tableta
shes nje tablet acer iconia 7 inch me procesore quadcore nga 1.3ghz ram 1gb...memoria 16gb+vendin per micro sd deri ne 32 gb vend per card sim qe mund te perdoret dhe si celular....wi-fi++hotspot wi-fi...tableti eshte shum pak i perdorur .per cdo info cel 0699194700
Leaflet
Në fillim