Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 23 2023 10:54

SAMSUNG TAB S6 LITE 2022 (NEW) SASI E LIMITUAR R&R COMPUTER

EUR

Publikuar: Mar 23 10:54
Shikime: 376
SAMSUNG TAB S6 LITE 2022 + LAPS (I RI)

COVER DHURATE!

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci

Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨ 🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
👉Mundesia me keste me Interes, 10% vetëm me kartë ID. 💳 😉 👉

UNION BANK - IUTE CREDIT -ETJ

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm! “R&R” Computer Services 📍Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 [email protected]
🌐 https:/www.crs.al
Përshkrimi i linkut

R&R COMPUTER SERVICES

R&R Computer Services

Blerje & Shitje & Servis
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Tregoje në hartë

0694339723

https://www.crs.al

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
376
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione