Sony Xperia Z3 Tablet Compact

17 900 LEK

19 900 LEK

Shitet nga: Keli 06 Jan 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Sony
Modeli
Xperia Z
Tablet nga Sony, wi-fi + sim card. Ne gjendje te perkryer. I zi me kase mbrojtese. Bateri gjigande 4500 mAh, reziston kundra ujit dhe pluhrit, 8 inches ekran fantastik kundra krisjes, ekrani triluminos nga sony, platforma android 6, 3 giga ram, 16 giga memorie, 8 mp camera, etj.
Leaflet
Në fillim