Shitet Samsung Galaxy Tab S2 9.7inch 32GB 3G Ram

330 000 LEK

Shitet nga: Ergys 27 Jan 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Shitet Samsung Galaxy Tablet S2 9.7 inch 32GB,3G Ram shpejtesi ne gjendje perfekte dhe me karte qe perdoret si telefon.Perdorur shume pak,si tablet pune dhe bateria ne gjendje shume te mire.Vjen se bashku me karikusin e tij origjinal samsung fast dhe koverin origjinal lekure me kapak Samsung me vlere 45$ Dhe nje kellef tjeter silikon i zi.
CmimI 330.000
Per me shume informacjon Kontaktoni ne nr e telefonit 069 23 88 946.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione