Tablet SAMSUNG TAB S6 (sm-t860)

550 EUR

Shitet nga: Tab S6 30 Tet 01:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Samsung tab s6 me 6gb ram dhe 128gb rom
Tableta ka dhe 1 micro sd 128 gb te samsung evo
Tableta eshte pothuajse e re pa asnje gervishje.
Leaflet
Në fillim