Bateri Origjinale Samsung Galaxy Tab E 9.6 5000mAh

2 900 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Dje 18:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
SONOFF Sensor detektor DW2-WI-FI SMART 2000 Lek 2 000 LEK
GPS TRACKER TKSTAR ME BATERI 5000mAh DHE MAGNET 10 000 LEK
Super Monitor Eizo profesional 23'' Led FlexScan EV2316W 89€ 89 EUR
SUPER OFERTE! SET KAMERA DAHUA 2MP FULL HD 225€ 225 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Bateri e re origjinale Samsung Galaxy Tab E 9.6 5000mAh

Cmimi: 2900 L

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————--------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/

Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Hp Elite 8100 Core i3 4GB DDR3/500GB Win10 99€ 99 EUR
Aparat Digital Canon EOS 30D Body 150€ 150 EUR
USB Wifi  Wireless 802.11 N Adapter 600Mbps 1500L 1 500 LEK
Dahua Set Kamera 5MP + XVR + 1TB+Full Aksesor 449€ 449 EUR
Në fillim