Tab A Samsung 10'

22 000 LEK

26 000 LEK

Shitet nga: Tab A Samsung 10' 2019 25 Nën 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Shes tabletin Samsung Tab A 10' 2019 me garanci 1 vit dhe cover, ngjyra silver

2 gb rom, 32 gb memory, full hd !

220 mije
Tab A Samsung 10' 2019
0682775353
Leaflet
Në fillim