OKAZION Tablet A6

175 EUR

195 EUR

Shitet nga: Tab 26 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Shite tab 175€, eshte i ri nuk eshte perdorur, me mbrojtse xhami dhe kellef.
32gb memorje
2gb ram
I diskutushem
Leaflet
Në fillim