Samsung Galaxy tab A 9.7 lte

17 000 LEK

25 000 LEK

Shitet nga: Jam Dje 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Samsung Galaxy tab A 9.7 lte me sim kart,shitet ose nderrohet me iPhone 7 plus.Pothuajse i ri pa asnje gervishtje. 16GB memorie dhe 2GB Ram
Leaflet
Në fillim