💥 Okazion Galaxy TAB A 💥

79 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: FAMA TECH 29 Korr 13:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
FAMA TECH
💥 PLAYSTATION 4 🔵 500GB ⚫ 2 LEVA 189 EUR
✅✅ RAM DDR3 4GB per LAPTOP ✅✅ 1 900 LEK
⭕ Asus Mini PC ⭕ Quad Core, 4GB RAM, 320GB HDD 129 EUR
🔴 Lenovo T440 / 2 bateri / i5-G4 / 8GB / 256SSD🔴 219 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Durrës
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
✅ Ekrani 8" HD
✅ Quad Core CPU
✅ Memorje 16GB
✅ RAM 1.5 GB
✅ Kamera Kryesore HD
✅ Bateri 4200 mAh
✅ Gjendja 10/10

🚚Transport falas kudo ne Shqiperi 🇦🇱
💵 Pagesa ne dorezim 🤝

📍 Adresa: Perball shkolles Vasil Ziu (100 metra poshte Muzeut te Deshmoreve),Lagja nr 7, Durres

📞 Tel: +355672003377
📧 E-mail: info@famatech.al

We make IT happen... 💻
FAMA TECH
FAMA TECH eshte kompani e cila operon ne fushen e IT & Elektronikes. E krijuar mbi bazen e sherbimit cilesor dhe cmimeve konkuruese, vijme prane jush duke ju ofruar nje game te gjere produktesh. Sektori i servisit ju siguron zgjidhjen e problemeve te pajisjeve elektronike dhe informatike duke ju ofruar garanci per cdo riparim hardware dhe software. Cdo pajisje e besuar prane nesh gjen zgjidhjen e duhur ne nje periudhe kohore te shkurter. Skuadra e asistences dhe ajo e instalimeve vijne prane jush ne kohe reale duke ju ofruar dhe sugjeruar sherbim cilesor ne instalimin e kamerave, sistemeve te alarmit, website design, marketingut etj.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
FAMA TECH, DURRES Tregoje në hartë
0672003377
https://www.famatech.al

Kontakt

FAMA TECH
  Online
0672003377

WhatsApp:
+355672010120
Leaflet
FAMA TECH
Karikues laptopi Lenovo si USB 2 700 LEK
✅✅ RAM DDR3 4GB per LAPTOP ✅✅ 1 900 LEK
⭕ Hard Disk 500 GB per DVR & PC ⭕ 2 500 LEK
💥 LENOVO X220 🔵 i5 G2 ⚫ 4 GB RAM 89 EUR
Në fillim