Tab 8.9

250 LEK

Shitet nga: Tab 25 Mar 06:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Eshte shum pak i perdorur dhe ne gjendje perfekte...Mund te nderrohet me ndonje smartphone
Leaflet
Në fillim