Samsug Tab 3 ( 2016 )

100 EUR

Shitet nga: Marko Rapushi 15 Sht 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavajë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Shitet Samsug Galaxy Tab 3 ( 2016 ). Çmimi 120 mijë lekë të vjetra i diskutushëm. Tableti ka nje krisje lart por që nuk vihet re shumë. Memorja është 8 gb dhe Rami është 2 gb . Gjendja e tabletit është 9/10 . Edhe pse është i krirur punon shumë mirë. Tableti është me karte memorje dhe telefoni .
Marko Rapushi
0696163020

WhatsApp:
0696163020
Leaflet
Në fillim