Smasung Galaxy Tab 2

100 LEK

200 LEK

Shitet nga: iger 06 Shk 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Shes samsung galaxy tab 2 , ne gjendje super , sherben dhe si telefon dhe si tablet .
Karikues origjinal.
Leaflet
Në fillim