Samsung tab 2 tablet

130 EUR

Shitet nga: Marselo Gjoka 17 Dhj 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Shitet tablet Samsung galaxy tab 2 ne gjendje shum te mir me SIM card dhe SD card punon me 3g 4g 4glite dhe wi fi 16 gb 2 gb ram ka pak shenja perdorimi dy kamera shitet per arsye mosperdorimi
Marselo Gjoka
0682186180
Leaflet
Në fillim