Tablet samsung 2018

250 LEK

Shitet nga: Genti 21 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kurbin
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Tablet samsung 2018 me karte sim dhe karte memoria, i sa po ardhur nga gjermania ne gjendje te re i perdorur 2 muaj
Leaflet
Në fillim