samsung tab

100 LEK

Shitet nga: Adri ford 28 Shk 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
samsung t230NU punon ne gjendje perfkete
shenjat e perdorimit jan ne kase dhe jo ne ekran.esht perodorur nga femije
cmimi 100mij lek
Adri ford
0672738777
Leaflet
Në fillim