Tablet samsung

200 000 LEK

Shitet nga: .... 20 Sht 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Samsung tablet ne gjendje shum te mir pune eshte ble 219,99 € dhe e shes 200 mi lek per me shum flasim ne telefon
Leaflet
Në fillim