Samsung Galaxy Note Pro 12.2 LTE, 32gb, 280 euro

280 EUR

Shitet nga: Niku 08 Jan 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Samsung Galaxy Note Pro 12.2 LTE, 32gb, kase mbrojtese dhe Tastier Zagg, gjendje perfekte
Niku
  Online
0693657836
Leaflet
Në fillim