Telfon

170 LEK

Shitet nga: Marsel 19 Korr 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Samsung
Shes samsung tap eshte ne gjendje shum te mir eshte me nr dhe memori te jashme per veç asj qe ka vet tableti çmimi 17000 lek
Leaflet
Në fillim