Tastiere PRO ( per PUBG dhe lojra te tjera)

60 EUR

Shitet nga: pubg 03 Nën 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Tastiere origjinale proffesionale per lojtare.
Winner Winner Chicken Dinner
ta ben lojen me te thjeshte dhe ke mundesi te besh disa veprime ne te njejten kohe, sidhe te besh hidden te gjithe ekranin per te pare me shume angle.

Tastiera per Android dhe Windows.
pubg,battle royal, fornite,knives

Mund ti besh customize te gjitha butonve.
NO LAG
lidhje me bluetooth
ndricim i brendeshem
PRO PALM REST
me bateri te brendesheme pro
karikimi type C

RER cherry ( e pa perdorur )

per pubg e kam konfiguruar qe nuk leviz arma.
low recoil dhe nuk te kap bani.

PER ATA QE JA DINE VLEREN :)

jo telefonata kot!

bluetooth-wireless-gaming-keypad-mobile-pc-games
Leaflet
Në fillim