MICROSOFT SURFACE PRO 7 (I RI) i5G10\8\120SSD

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: R&R COMPUTER SERVICES Sot 10:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
MICROSOFT SURFACE PRO 7 + TASTJERE (SI I RI)


CPU i5-1035G4 1.1GHZ TURBO 3.7 GHZ
MEM 8GB DDR4
SSD 120GB FLASH UPGRADE 1TB SD CARD
GPU IRIS PLUS GRAPHIC
SCR 12.3 INCH 3K 2736 x 1824
USB-3.0 - TYPE-C
BATERIA 8 ORE

⏳Ky produkt ka 12 Muaj Garanci!

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨

🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
👉Për të gjithë klientët e kartës PRIMA të BKT jepet mundësia e pagesës deri në 3 këste, 0% Interes, vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉 UNION BANK, Statement bankar i 6 muajve të fundit, vërtetim page, me 8% interes 🤗

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services 📍Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 info@crs.al
🌐 https://www.crs.al
R&R COMPUTER SERVICES
R&R Computer Services (CRS) Servis & Shitje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Tregoje në hartë
0694339723
https://www.crs.al
R&R COMPUTER SERVICES
  Online
0694339723
Leaflet
R&R COMPUTER SERVICES
ACER PACKARD BELL TE69KB ''PERFEKTE'' 22.000 LEK 22 000 LEK
SAMSUNG NOTE 5 - 4G ''SI I RI " OKAZION 180 EURO 180 EUR
LENOVO K5 NOTE 4G JANAR 2016 ( I RI) 24.000 LEK 24 000 LEK
CANON 1300D -18MP -18-55 (SI I RI 290 EURO  CAN+SD 290 EUR
Në fillim