Audi A4 3300 i diskutueshem

3 300 EUR

Shitet nga: Huawei 06 Jan 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Struktura e veturës
Univerzal
Shitet Audi A4 ,ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike. shume e paster e ruajtur
Cmim i diskutueshem me njerez serios
Leaflet
Në fillim