Tablet LCD Writing

9 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SERVIS KOMPJUTER FIER 19 Jan 18:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Fier
Prodhimet
Tableta
😍Nje Super #Tablet per femijet
🔥LCD Writing Tablet 8.5 Inc
✅Mund te shkruajne , vizatojne
dhe ta fshijne ne cast
😍Cmimi 9 Euro
🇦🇱Na kontaktoni KOMPJUTER SERVIS "NAD&A"
✅ Adresa: Rruga Skenderbeu,#Fier
📲Tel: 069 522 7958 Viber WhatsApp
Transport i shpejte kudo ne Shqiperi Paguaj Kesh kur merr mallin.
SERVIS KOMPJUTER FIER
🚀Ne ofrojmë pajisje dhe komponentë cilësorë te markave te njohura per laptop Apple , Dell , HP , Lenovo ,Acer,Asus,Samsung,Toshiba etj . 🚀Ofrojme sherbime Software and Hardware per kompjuter desktop,laptop, imac, macbook, monitor më një çmim të volitshëm. Adresa: Rruga Skenderbeu, #Fier Tel: +35569 522 7958 Viber WhatsApp email: servis1982@yahoo.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Skenderbeu Fier Tregoje në hartë
0697517166
https://www.facebook.com/ServisKompjuterFier/

Faqja Facebook

SERVIS KOMPJUTER FIER
0697517166
Leaflet
SERVIS KOMPJUTER FIER
MacbookPro Core i5 329 EUR
MacbookPro Core i7 375 EUR
SSD ne Oferte 5 500 LEK
SSD SAMSUNG ne Oferte 27 EUR
Në fillim