OKAZION Tablet Writing LCD 8.5 Inc

9 EUR

9 EUR

Shitet nga: SERVIS KOMPJUTERASH "NAD&A" 18 Jan 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhimet
Tableta
😍Nje Super #Tablet per femijet
🔥LCD Writing Tablet 8.5 Inc
✅Mund te shkruajne , vizatojne
dhe ta fshijne ne cast
😍Cmimi 9 Euro
🇦🇱Na kontaktoni KOMPJUTER SERVIS "NAD&A"
✅ Adresa: Rruga Skenderbeu,#Fier
📲Tel: 069 522 7958 Viber WhatsApp
Transport i shpejte kudo ne Shqiperi Paguaj Kesh kur merr mallin.
SERVIS KOMPJUTERASH "NAD&A"
+355695227958
Leaflet
Në fillim