Surface Pro 3,i5 4ram,128 ssd

530 EUR

Shitet nga: Niku 29 Pri 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Gjendje perfekte,me karikuesin dhe tastiren e vet origjinale.
Niku
  Online
0693657836
Leaflet
Në fillim