Krejt të re Microsoft Surface Pro 4 Tablet

700 EUR

Shitet nga: Malik 27 Nën 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Prodhimet
Tableta
Krejt të re Microsoft Surface Pro 4 12.3 "prekje Tablet, vjen me 12 muaj garanci universale dhe politikën e kthimit të 90 ditë.

WhatsApp Numri: +18597770061

E-mail: mlkjabaar@gmail.com

Viber App: +15593436790

Skype :: salem.alhazmi1

Shënim: Blej 2 merrni 1 Pa + Kompania jonë T Shirt

Great dhe Interesting dhjetor Promo Offer jonë !!

Ju lutemi të na kontaktoni për më shumë produktet e zgjedhjes suaj.
Malik
Leaflet
Në fillim