Tablet huawei

100 000 LEK

Shitet nga: Tea 03 Maj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Tableta
Modeli
Huawei
Shes tablet huawei 3 muaj i perdorur gjendja shume e mire perdoret dhe si telefon cmimi 100 mije lek te vjetra i diskutushem
Tea
Leaflet
Në fillim