Tablet Huawei MediaPad T1 7.0- OKAZION !!!

0 LEK

Shitet nga: Mobile 15 Jan 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Modeli
Huawei
Huawei MediaPad T1 7.0
1 muaj i përdorur dhe është në gjendje perfekte.

Sim Card 3G

Gjendja: 10/10

Për më shumë info:

http://www.gsmarena.com/huawei_mediapad_t1_7_0-7307.php

Cmimi: 10.000 leke (i padiskutueshem)

Cel. : 0682611011
Leaflet
Në fillim