Shitet Tablet Huawei MediaPad T1 7.0 me SIM Card

111 EUR

Shitet nga: Libaros 17 Korr 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Tableta
Modeli
Huawei
SHITET nje Tablet Huawei MediaPad T1 7.0
Me karte SIM dhe Memory Card
Screen: 7''
Camera: 5 MP pas dhe para.
Model: T1 - 701
Color: Silver (Black Panel)
Memory 8GB
3G
Blere ne Gjermani (139€) me 1 muaj perdorim.
Cmimi i tanishem 15 000 leke ose 111€.
Kontakt me sms: WhatsApp ose Viber 00355675584136
Leaflet
Në fillim