Lenovo Yoga Tab 3 Pro me Projektor + Sim Kart 4G

349 EUR

Shitet nga: Tedi 23 Sht 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
Yoga
Shitet ose Nderrohet Lenovo Yoga Tab 3 Pro + Sim Kart 4G.Tableti eshte blere i ri dhe eshte ne gjendje perfekte pa asnje Gervishtje.Ka projektor te inkorporuar ku mund te shihen filma dhe tv.Vjen bashke me karikuesin origjinal
Ky eshte cmimi i tabletit pa Sim Kart pasi eshte blere ne Amazon. https://www.amazon.de/Lenovo-Yoga-Tab-Pro-X90F/dp/B017NHB4NE/ref=mp_s_a_1_44?__mk_de_DE=ÅMÅZÕÑ&qid=1535991014&sr=8-44&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=lenovo+yoga+tab+3+pro
Leaflet
Në fillim