Lenovo ideatb tablet k3011w

200 EUR

280 EUR

Shitet nga: cimi 01 Qer 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
Yoga
Tablet Lenovo k3011w me keto paramatra:
Ekrani :IPS 11.6 inch
Processor: intel atom cpu Z2760 1.80GHZ
RAM: 2gb
Memory: 64gb SSd dhe 32 gb micro sd
Kamera :2mp
Windows 8 e licensuar.
Mundesi per tu perdorur si kompjuter pasi mund ti integrohet tastier e jashtme. Eshte shume i lehte dhe praktik per perdorim ne ambient pune dhe shtepie.
Leaflet
Në fillim