Tablet 8 inch Lenovo

8 000 LEK

10 000 LEK

Shitet nga: Fama Tech 25 Maj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
Yoga
*OFERTE*

Super tablet i markes Lenovo. I thjeshte dhe shume praktik ne perdorim.

Specifikimet
Procesor : Qualcomm Snapdragon 210 MSM8909.
Grafika : Qualcomm Adreno 304.
RAM : 1024 MB.
Ekrani : 8 inch 1280 x 800 pixel
Kamera : 8 MP rotating camera
Memorie : 16 GB

Tableti gjithashtu disponon edhe kart sim ku mund ta perdorni kudo me internet.
Leaflet
Në fillim